Dolar : Alış : 32.1560 / Satış : 32.2139
Euro : Alış : 34.9565 / Satış : 35.0195
HAVA DURUMU
hava durumu

KARAMAN

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 61 Kategoride 1416 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AK Partili Küçükaydın: Adana’da bize Vali Coş kaybettirdi

09 Nisan 2014 - 483 kez okunmuş
Ana Sayfa » Güncel Haberler » Siyaset » AK Partili Küçükaydın: Adana’da bize Vali Coş kaybettirdi
AK Partili Küçükaydın: Adana’da bize Vali Coş kaybettirdi

Adana’nın yerel yayın organı AdanaPress.com adlı siteye konuşan AK Partili Küçükaydın, Türkiye genelinde büyük başarı gösterdiğini, Adana’nın ise bütün seçimlerde olduğu gibi 10 puan geriden gelmesine dikkat çekti.

Yerel seçimlerde, Adana Büyükşehir adayında büyük yanlışlık yapıldığını ve ilçelerde büyük kayıpların yaşandığını ifade eden milletvekili Küçükaydın, ”Geçen seçim büyükşehir kaybetmiştik, fakat ilçelerin çoğu bizdeydi. Şimdi ise hem büyükşehiri hem de ilçelerin çoğunu kaybettik” dedi.

Yerel seçimler çalışması esnasında partisinden kimsenin kendisini aramadığını, istişarede bulunmadığını da vurgu yapan Ali Küçükaydın, ”Benim görüşüm alınmadı baştan beri AK Parti’nin Adana Büyükşehir Adayının yanlış bir aday olduğunu söyledim. Bizim insanlarımızın oy tercihlerini Büyükşehir’in adayına göre yapacaklarını genel merkezdeki üst yetkililere ilettim” diye konuştu.

Küçükaydın, açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Adana genelinde bir başka husus da, gittiği her yerde problem olan Adana Valisi’nin kamu personeline gösterdiği zulüm ve baskı, halka karşı gösterdiği olumsuz tavırlar, seçim üzerinde ciddi olumsuz etki yaratmıştır. Bu hususu partinin üst düzey yetkililerine intikal ettirdiğim halde ilgisiz kaldılar.”


Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
karadaghaber.com