Dolar : Alış : 32.0060 / Satış : 32.0636
Euro : Alış : 34.6590 / Satış : 34.7215
HAVA DURUMU
hava durumu

KARAMAN

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 61 Kategoride 1416 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
Adres : Atatürk Bulvari No:67/A
Telefon : 213 55 80
Faks : -
E-Posta : alperakkulah@akkulah.com.tr
Websitesi : http://www.akkulahinsaat.com
Üyelik Tarihi : 22 Nisan 2014

Akkülah İnşaat

Akkülah Ltd. Şti. olarak 2011 yılına yeni hedeflerle ve yeni projelerle başlayarak inşaat sektörüne tam anlamıyla girmiş bulunmaktayız. Şehrimizin güvende marka konumunda olan Akkülah Şirketi, inşaat sektöründe de bu güveni pekiştirmek arzusu ve azmindedir. Modern çizgileri, sosyal yaşam alanları, sıra dışı yaklaşımlarıyla, kimsenin keyfini kaçırmadan, aile bütçesini sarsmadan üstelik daracık mekânlara sıkışmadan daire sahibi olun yaklaşımıyla yola çıkarak “İnsana verilen değer” sloganı ile müşterilerimize Akkülah Konutları’nı sunuyoruz.

Akkülah İnşaat, gerçekleştirdiği anahtar teslim projeler ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, şehrimizin mimari açıdan zenginleşerek güzelleşmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Güvenilir, sağlam, estetik ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek için, Karaman’daki ev anlayışını yeniden tasarlıyoruz. İnşaatlarımızın temelinden çatısına kadar kullanılan tüm ana malzemeler, güvenlik anlamında şehrimize yeni bir anlayış getirmektedir. Akkülah İnşaatla birlikte Karaman’da inşaat alanındaki güven ve estetik hemşerilerimizle buluşuyor.

Karaman’ın değişik mevkilerinde konut ve işyeri inşaatlarına devam eden şirketimizin sıra dışı uygulamalarıyla ticari ve sosyal yaşamın gelişmesinde önemli payı olmaktadır. Devamlı değişen çağımızda kendimizi her konuda sürekli yenileyerek, şirket olarak, hep daha iyiye ulaşma gayesi ile sizlerin memnuniyetini sağlayarak hizmet etmek bizim için son derece önemlidir.

Akkülah inşaat sadece bina değil aynı zamanda güven inşa eder. Şirketimiz kurulduğu ilk günden beri faaliyette bulunduğu tüm sektörlerde olduğu gibi, inşaat sektöründe de kaliteden ödün vermeden insan güvenliği, sağlığı ve konforu ön planda olmak kaydıyla hizmet vermek ve alanında öncü kuruluşlar arasında olmayı hedeflemektedir. Akkülah, Karaman’ın çehresini değiştirecek ve kaliteli ve çağdaş yaşam alanları Akkülah İnşaatla kazanılacaktır.

Firma Fotoğraf Galerisi

Resim 2Resim 3Resim 4Resim 5Resim 6Resim 7

Firma Harita Bilgisi

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :
karadaghaber.com