Dolar : Alış : 32.1560 / Satış : 32.2139
Euro : Alış : 34.9565 / Satış : 35.0195
HAVA DURUMU
hava durumu

KARAMAN

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 61 Kategoride 1416 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Dışişleri Bakanlığı ndan, Türkiye-Çin Ortak Çalışma …

15 Nisan 2014 - 410 kez okunmuş
Ana Sayfa » Güncel Haberler » Dışişleri Bakanlığı ndan, Türkiye-Çin Ortak Çalışma …
Dışişleri Bakanlığı ndan, Türkiye-Çin Ortak Çalışma …

Dışişleri Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı ile Çin Halk Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı arasında kurulan Ortak Çalışma Grubu’nun (OÇG) 3. toplantısının Ankara’da düzenleneceğini bildirdi.

Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, “OÇG çerçevesinde 16 Nisan 2014 tarihinde Bakanlığımız ve ÇHC Dışişleri Bakanlığı’nda görevli Genel Müdür ve Genel Müdür Yardımcılarının eşbaşkanlıklarında ikili ve bölgesel konularda kapsamlı istişareler yapılacak, 17 Nisan 2014 tarihinde ise Sayın Müsteşarımız ve ÇHC Kıdemli Bakan Yardımcısı Zhang’ın başkanlığındaki heyetler arasında genel değerlendirme toplantısı düzenlenecektir.

Sözkonusu istişareler, Türkiye ile ÇHC arasında stratejik ortaklık düzeyinde sürdürülmekte olan ikili ilişkilerin yanısıra, güncel, bölgesel ve uluslararası gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunulmasına imkan sağlayacaktır.

ÇHC Dışişleri Kıdemli Bakan Yardımcısı Zhang Yesui, OÇG vesilesiyle ayrıca, 17 Nisan 2014 tarihinde Başbakan Yardımcısı Sayın Ali Babacan tarafından kabul edilecek, 18 Nisan günü ise, İzmir’i ziyaret ederek İzmir Valisi Sayın Mustafa Toprak’a nezaket ziyaretinde bulunacaktır” denildi. – ANKARA

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
karadaghaber.com