Dolar : Alış : 31.0047 / Satış : 31.0605
Euro : Alış : 33.5620 / Satış : 33.6225
HAVA DURUMU
hava durumu

KARAMAN

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 61 Kategoride 1416 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

‘Gökçek yumruklu saldırı için ifade versin!’

09 Nisan 2014 - 586 kez okunmuş
Ana Sayfa » Güncel Haberler » Gündem » ‘Gökçek yumruklu saldırı için ifade versin!’
‘Gökçek yumruklu saldırı için ifade versin!’

Demirçalı sosyal medya hesabından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na düzenlenen yumruklu saldırı ile ilgili savcıları göreve çağırdı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in ifadesinin alınmasını istedi.

Adana Milletvekili Ali Demirçalı, TBMM’de Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırı sonrası sosyal medyadan Melih Gökçek’in ifadesinin alınmasını istedi. 

İFADESİNİN ALINMASI GEREK

Demirçalı bu konuda şöyle dedi:

“30 Mart Yerel seçimleri öncesinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in katıldığı  TV programlarında  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik suikast ve saldırı yapılacağı iddialarında bulundu. Meclis Grup Toplantısı öncesi Genel Başkanınıza yönelik alçakça bir saldırı gerçekleştirilmiştir. Ankara Büyükşehir Belediye başkanının bu bilgilere nereden ulaştığını ve devletin polisinden, savcısından, istihbarat servislerinden önce kimler tarafından bilgilendirildiğinin açıklığa kavuşturulması aynı zamanda meclis grubu öncesi saldırıyı gerçekleştiren kişi veya kişiler hakkında bilgisi olup olmadığının öğrenilmesi açısından ifadesine başvurulması gerektiğine inanıyoruz.”

“GÖKÇEK KILIÇDAROĞLU’NA SALDIRI İDDİASINDA BULUNMUŞTU”

İşte Demirçalı’nın o tweetleri…

“06melihgokcek seçim öncesi kilicdarogluk’na yönelik saldırı olacağı iddiasında bulunmuştu. İfadesine başvurulması gerektiğine inanıyorum. Genel Başkanımız kilicdarogluk’na suikast ve saldırı olacak şeklinde açıklamaları olan 06melihgokcek’in acilen ifadesi alınması gerekir”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
karadaghaber.com